Kontakta oss

Öppettider:

Måndag-Fredag 11-02
Lördag 11-02
Söndag o helgdag 12-02

Sturehof
Stureplan 2
114 46 Stockholm

Kontakt:

+46 8 440 57 30
info@sturehof.com
Visa på karta
Pressrum

Kvittoförfrågan

Behöver du en kopia på ditt kvitto? Klicka här

Upphittat

Har du glömt eller tappat något hos oss? Klicka här

Fakturering

Sturehof AB
FE 855 Scancloud
831 22 Östersund
Org.nr: 556437-0400

Elektronisk faktura:
GLN: 7365564370406
E-postadress:
Sturehof@pdf.scancloud.se

Post:

Sturehof AB
Humlegårdsgatan 19A
114 46 Stockholm

Vill du läsa mer om vårt hållbarhetsarbete?

Organisation:

Restaurangchef
Thomas Mortensen
thomas.mortensen@sturehof.com

Sommelier
John Eriksson, Kim Pettersson
sommelier@sturehof.com

Köksmästare
Ola Stålnacke
ola.stalnacke@sturehof.com

Obaren
Linus Lutti
obaren@sturehof.com

Ekonomi
ekonomi@sturehof.com

HR/lön
hr@sturehof.com

PR & Marknad
press@sturehof.com eller marknad@sturehof.com